HAKKIMIZDA - 3NAS

HAKKIMIZDA

3 NAS HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2014 yılında kurulan FTS Lojistik ve Tarım Makinaları San. Tic. Ltd. Şti.; kargo taşımacılığı ve tarım makineleri alanlarında faaliyet göstermektedir.

Firmamız profesyonel ve kurumsal yaklaşımıyla faaliyet gösterdiği alanlarda ilklere imza atarak kendisini kanıtlamış bir firmadır. Tarım sektöründe yaptığı arge çalışmalarıyla çiftçilerimizin ihtiyaçlarını belirlemeye çalışmaktadır. Tespit edilen ihtiyaçlar detaylı araştırmalar sonucunda Türk Patent Enstitüsü tarafından belgelendirilmek suretiyle piyasaya sunulmaktadır.

Amacımız çiftçilerimizin işlerini zorlaştırmadan girdi maliyetlerini düşürmek ve kar etmelerini sağlamaktır. Bu görüşten hareketle Avrupa dan yüksek bedeller karşılığında ithal edilmek suretiyle yurdumuza gelen ürünler, Türkiye de üretilen tarımsal ekipmanların bağlantı ölçülerine uyum sağlamayıp çiftçilerimiz tarafından verimli bir şekilde kullanılamamakta ve tercih edilmemektedir. Biz de 3NAS “Bereketli Hasat” markasıyla piyasaya sunduğumuz ürünümüzle bu sorunu ortadan kaldırıp %100 yerli üretim modellerimizi ölçülerden bağımsız olarak tasarladık ve çiftçilerimizin kullanmakta olduğu 50 – 300 bg. arasında traktörler için satışını yapmaktayız.

Çiftçilerimizin; ellerindeki kısıtlı imkanlar çerçevesinde kullandıkları traktörlerini çok yönlü hale getirerek “Zamandan, Yakıttan ve İşçilikten” en az % 50 kar ettirmeyi hedeflemektedir.

Tarlada yaptığınız her işte 3NAS Bereketli Hasat yardımcınız olacak...

DOSYALAR

Adres

Karadeniz Mahallesi Dumansız Sanayi Mermerciler Sitesi 15. Sokak Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ

Telefon

90 0532 617 94 59

E-Posta

destek@3nas.com.tr

3NAS
@2018 Tüm hakları saklıdır.